Pilna vidaus apdailos darbų ranga

Įsigijote būstą ar namą su daline apdaila? Norite užsiimti savais reikalais, o ne apdailos specialistų “kastingais” ir priežiūra? Norite, kad nereikėtų tartis su eile meistrų, derinti jų darbo eiliškumą, tikrinti kokybę ir kompetenciją? Gaudyti nepatikimus meistrus ir reikalauti brokų ištaisymo?.. Jums reikia vieno rangovo.

Mūsų ilgametė patirtis apdailos darbų sektoriuje, leido sukaupti patikimų meistrų kontaktų bazę. Todėl, net darbams, kurių neatliekame patys, turime patikimus partnerius subrangovus. Mūsų patirtis ir žinios leis sutaupyti Jūsų laiką ir nervus ir garantuos optimalią darbų eigą ir atlikimo terminus.

Dirbame keliais būdais:

1) Jūs mums pateikiate detalų projektą, mes paskaičiuojame įsirengimo sąmatą. Konsultuojame Jus, kas yra praktiška ir naudinga, kas tik vienadienis pinigų švaistymas, be ilgalaikės vertės.

2) Jūs pasakote norimą investuoti į namo vidaus apdailą pinigų sumą. Mes jums pateikiame pasiūlymus, kokie galimi variantai įtelpant į jūsų nurodytą sumą.

Skambinkit, atvyksime, patarsime, nemokamai paskaičiuosime sąmatą, lanksčiai prisiderinsime prie jūsų poreikių ir tesėsime susitarimo žodį.