GIPSO MONTAVIMO DARBAI

 

Gipsas – tobula vidaus apdailos medžiaga

Turbūt teko girdėti, jog taip plačiai išpopuliarėjęs gipso kartonas yra ekologiška statybinė medžiaga, o dėl prieinamo kainos ir kokybės santykio tai yra viena iš pagrindinių vidaus apdailos medžiagų? O ar žinote, kad gipsas yra ant tiek universali medžiaga, kad jo pritaikymo galimybės beveik neribotos? – Žinoma, tam reikia pasirinkti tinkamą gipso rūšį. Verta žinoti, jog žalios spalvos gipso plokštės skirtos drėgnoms patalpomsbaltos – sausoms, na, o raudonos yra priešgaisrinės paskirties. 

Paskutiniu metu ypač populiarėja universalios gipso mėlynos plokštės, kurios puikiai tinka ir tais atvejais, kai siekiama pagerinti ar užtikrinti garso izoliaciją.

Dažna naujakurių klaida

Dažnas naujakurys susigundo įtempiamų lubų opcija, kadangi tai pigiau nei gipso kartono lubos. Sutaupoma, nes nereikia glaistyti-dažyti. Tačiau pigesnis variantas turi savo „pliusų ir minusų” – montuojant gipskartonio lubas, gausite tvirtesnį gaminį, kuris nevibruos garsiai klausant muziką, ar smarkiau trinktelėjus durimis. 

Gipso kartonas labiau slopina triukšmą

Gipso kartonas labiau slopina triukšmą, yra galimybė sumontuoti papildomą garso izoliaciją. Taip apsisaugosite nuo viršutinio kaimyno trepsėjimo ar rekuperatoriaus vamzdžių vibracijos keliamo garso. 

Gipskartonis suteikia didesnę dizaino laisvę

Gipskartonis suteikia didesnę dizaino laisvę šlaitinių lubų, lubų su stoglangiais ar kopėčiomis į palėpę, nestandartiniais atvejais.

Kodėl verta rinktis gipso kartono plokščių pertvaras? 

  • Pirmiausia, kelis kartus pigiau lyginant su mūro pertvaromis. 
  • Atitinkamai gipskartonio pertvaros montuojamos greičiau.
  • Platesnis pritaikymo diapazonas – nuo arkų iki lenktų sienų ar vamzdžių paslėpimo minimaliomis naudingo patalpos ploto sąnaudomis. 
  • Montuojant gipskartonio pertvaras, jos viduje visada naudojama garso izoliacinė medžiaga – geriau sulaikomas garsas tarp patalpų.

Itin efektyvūs sienų apdailos sprendimai su gipskartonio pagalba

Gipskartonis taip pat gali būti naudojamas sienų apdailai. Dažnu atveju senos statybos pastatuose, sienas išlyginti tinku yra neįmanoma arba tai yra ekonomiškai neefektyvu. Naudojant gipso kartoną – visais atvejais gausite idealiai lygią sieną. Plius atsiranda galimybė papildomai montuoti garso ar šilumos izoliacinę medžiagą – priklausomai pagal situaciją ir norimą rezultatą.

Ar gipskartonio montavimodarbus įmanoma atlikti pačiam?

Gipskartonio montavimo darbus tikrai galima atlikti ir pačiam, tačiau įsigijus naują būstą, rūpesčių bus ir taip „per akis”, todėl leiskite šiuo darbu pasirūpinti mūsų profesionalų komandai. Mes:

  • Greitai ir kokybiškai sumontuosime pertvaras, tarpbutines sienas, lygias ir šlaitines lubas, nišas užuolaidoms ar apšvietimui. Sukursime nestandartines konstrukcijas bei atliksime rekuperatoriaus difuzorių, WC rėmo apdirbimą;
  • Vadovaujamės „Knauf”, „Rigips” sertifikuotais technologiniais sprendimais;
  • Per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis leidžia efektyviai naudoti medžiagas, darbus atlikti sutartu laiku ir už patrauklią kainą, o atliktiems darbams suteikti garantiją;
  • Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, naudojame modernius įrankius – taupome savo ir kliento laiką;
  • Situacijos įvertinimas, lūkesčių išsiaiškinimas ir sąmatos sudarymas – NEMOKAMAI. Sąmatą galime paskaičiuoti iš kokybiško brėžinio net neatvykstant į objektą;
  • Sudarome tikslias sąmatas ir jų laikomės, garantuojame darbų atlikimo terminų išpildymą.

Jeigu turite klausimų ar abejonių, susisiekite su mumis ir mes su džiaugsmu pakonsultuosime ir padėsime jums.