UAB "DAŽYTOJŲ BROLIJA"

Esame po viena vėliava susibūrusių profesionalių dažytojų komanda, atliekanti sienų tinkavimo, glaistymo, dažymo, dekoravimo ir gipso montavimo darbus.

Kodėl Jums verta pasirinkti mus?

Visų pirma, mes esame aktyvūs savo srities specialistai, kurie kasdien naudoja ir tobulina savo žinias. Didžiausia mūsų stiprybė yra tai, kad esame tik glaistytojai – dažytojai. Tai darbas, kurį mėgstame, atliekame noriai ir atsakingai. Visa tai mums leidžia optimaliai panaudoti darbo laiką ir kokybiškai atlikti visus įsipareigojimus savo klientams. Kinų išmintis sako: „mažiau yra daugiau”, todėl didelė mūsų patirtis šioje srityje yra aukštos kokybės garantija.

Naudojame naujausias technologijas

Specializuodamiesi savo srityje išnaudojame visus XXI amžiaus teikiamus technikos privalumus: tinko paruošimo mašinas, glaisto purškimo aparatus, profesionalias glaisto šlifavimo mašinėles, kokybišką dažymo įrangą. Turėdami šią įrangą be vargo galime profesionaliai nuspalvinti jūsų buitį: namus, butus, biurus, parduotuves ar kitus objektus.

Įgyvendiname kliento norus

Visuomet su klientu aptariame, kaip įgyvendinti projektą, kad galėtumėm išvengti nereikalingų darbų ir kiek įmanoma labiau sumažintumėm sąnaudas išgaunant optimalius rezultatus. Konsultuojame, patariame ir sudarome sąmatas nemokamai, todėl kreipęsi į mus galėsite sutaupyti nemažai laiko ir pinigų.

Pažadame, kad pasitelkę savo patirtį bei atsakomybę, kokybiškai ir laiku, įgyvendinsime visas jūsų idėjas ir pageidavimus už kainą, kuri tikrai neviršys šalies vidurkio. Taip pat suteikiame 5 metų garantiją visiems mūsų atliktiems darbams.