Taisyklės sklandžiam remontui: kaip greitai gyventi gražiau?

Vis atidėliojate remonto darbus, nes neužtenka laiko? Patikėkite, jūs tikrai ne vieni. Turbūt tūkstančiai žmonių remontą mato kaip itin ilgą, brangų ir sudėtingą procesą. Todėl gyvenimas su apsilupusiomis sienomis ar nutrintomis grindjuostėmis atrodo visai teisingas. Tiesa tokia, kad greitam ir kokybiškam remontui tereikia laikytis kelių taisyklių.

Vizija

Visi svarbūs darbai pirmiausia prasideda nuo labai aiškiai suformuotos vizijos, tad kodėl, daugelis, remontui renkasi skubotus sprendimus? Jeigu gyvenate ne vienas, tai susėskite su kitais namiškiais ir aiškiai aptarkite, kaip turėtų atrodyti suremontuotos erdvės. Kokios spalvos, tekstūros ir netgi biudžetas turėtų būti pasirinkti. Taip būsite tikri, kad remonto metu neteks kelis kartus stabdyti darbų dėl persvarstymų ar kitų problemų, o rezultatas bus ilgalaikis.

Apsipirkimas

Remonto darbai jau įpusėjo, apdailininkai baigia gruntavimo darbus, o jūs vis dar kryžkelėje dėl sienų dažų? Tai tikrai sustabdys darbus arba skuboti sprendimai, po metų ar dvejų, bus tai, dėl ko teks vėl svarstyti remonto galimybes. Kadangi tikime, jog nepraleisite pirmojo žingsnio, tai dažų tekstūras ir spalvas jau žinote. Jeigu pasirinkote tikrus specialistus – dažai jūsų namams jau nupirkti ir laukia. Tačiau jeigu pasirinkote savarankišką darbą, tai apsipirkimą remontui reikėtų atlikti prieš jam prasidedant. Ramiai apsiskaičiuokite visus kiekius, nusipirkite glaistą, gruntą, laminatą ar kitas medžiagas bei nepamirškite aiškiai, matomoje vietoje, užsirašyti spalvų kodų, jeigu jūsų apskaičiuoti medžiagų kiekiai kartais neatitiktų realybės.

Kokybė

Turbūt visi žinote posakį „Skūpus moka du kartus”. Tai – tikra tiesa, o dar blogiau, kad kartais mokame ne tik pinigais, bet ir kokybe. Tiesa ta, kad kuo kokybiškiau bus atlikti darbai, tuo didesnė tikimybė, jog remontas bus tvarus ir ilgaamžis, o prireikus pataisymų, juos atlikti bus kur kas paprasčiau ir greičiau. Jeigu esate profesionalas – turite visas žinias ir galimybes atlikti išties kokybišką ir ilgalaikį darbą. Tačiau jeigu jums dar reikia pasitelkti interneto paiešką tam, kad suprastumėte veiksmų seką, galite prarasti nemažai laiko ir pinigų, kai atliktą darbą teks taisyti. Todėl, jeigu norite greito ir kokybiško rezultato, savo remontui pasisamdykite tikrus kvalifikuotus savo srities specialistus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *