Glaistymas - dažymas

Mes – glaistymo ir dažymo profesionalai – esame sukaupę ilgametę patirtį, o dirbdami kartu gebame optimizuoti pajėgumus. Dešimtmetis praleistas šioje srityje padėjo mums suprasti, kurios šiuolaikiškos darbo technologijos priimtiniausios mums bei suradome kokybiškiausias medžiagas ir patikimiausius tiekėjus.

Pramoninius ar komercinius objektus glaistome su „Graco” glaisto išpurškimo mašina „T-MAX”, be dulkių šlifuojame glaistą „Festo” mašinėlėmis ir dažome beoriu dažų purkštuvu.

Įrenginėjant individualius butus ar namus visas procedūras išskirtinai atliekame rankomis, kad būtų pasiekti idealūs rezultatus.

Nors dažnai atrodo, kad glaistymas ir dažymas – darbas, kurį gali atlikti kiekvienas, išties tai reikalauja daug patirties ir žinių. Nors rezultatų gali pasiekti kiekvienas, puikūs rezultatai bus pasiekti tik profesionalų rankomis.

Mūsų patarimas jums: įdėjus tiek pastangų į svajonių namo ar buto įsigjimą, leiskite paskutinį akordą atlikti mums ir kasdien mėgaukitės nepriekaištingai įrengtais namais.

Mūsų atliktas darbas – puikus kainos ir kokybės santykis su 5 metų garantija.

 

DARBAI: