Fasadų dažymas

Laikas bėga greitai ir Jūsų, dar visai neseniai pastatyto namo fasadas primena, kad laikas negailestingas. Nubluko fasado spalva, kai kur jau suskylinėjo siena ir atšoko tinkas? O ir praėjęs dešimtmetis pakeitė mados spalvas. Norisi namo veidą atnaujinti, kad jis ir vėl atrodytų patraukliai ir šiuolaikiškai? Patikėkite šį rūpestį mums.

Profesionaliai apsiklijuosime langus, užsidengsime pamatą ir trinkeles. Jums nereikės rūpintis nei stelažais, nei dažymo įranga, nes mes visa turime savo. Dažome profesionaliais Graco beoriais dažų purkštuvais, naudojame savo stelažus. Taip Jūs dar sutaupote laiko ir pinigų. Pataisysime tinko įtrūkimus, kur reikia restauruosime tinką ar tinko struktūrą ir perdažysime. Mūsų darbas – gražus Jūsų namų veidas.

Nežinote kokios tiksliai norite fasado spalvos, ar nesate tikras kokia spalva labiausiai derėtų prie laikmečio? Mes pagelbėsime Jums! Pasirinksite mus savo parneriais, mūsų dizainerė atvyks pas jus į namus ir nemokamai pakonsultuos dėl spalvų parinkimo.

Skambinkit, atvyksime, patarsime, nemokamai paskaičiuosime sąmatą, lanksčiai prisiderinsime prie jūsų poreikių ir tesėsime susitarimo žodį.